Kategorie

MAXIMAPA

MAXIMAPA
ELEKTRONICZNE MAPY DLA WODNIAKÓW

ZOBACZ

Garmin

Garmin

Zasady, które przyświecają firmie Garmin to: innowacyjność, wygoda, wydajność, korzyść dla klienta i wysoki poziom usług. Cel firmy Garmin jest prosty — opracowywać urządzenia nawigacyjne i komunikacyjne, które ułatwią życie naszym klientom. Oferta naszych innowacyjnych produktów obejmuje różne obszary zainteresowań, w tym m.in. branżę motoryzacyjną, lotniczą i morską oraz zastosowania związane z fitness, rekreacją na świeżym powietrzu i produktami bezprzewodowymi.

Działalność firmy Garmin rozkwita, ponieważ z dumą tworzymy sprzyjające współpracy środowisko, którego podłożem jest pionowa integracja działań: sami projektujemy, produkujemy, wprowadzamy na rynek i sprzedajemy własne produkty.

Nie ograniczamy się do projektowania i sprzedawania produktów — w pełni angażujemy się w cały proces ich tworzenia. Pracownicy firmy Garmin odbywają podróże lotnicze, przemieszczają się po akwenach wodnych, wędrują po lasach, siadają za kółkiem i biegają, dzięki czemu powstają rozwiązania przydatne w branży lotniczej, morskiej i motoryzacyjnej czy w zastosowaniach związanych z fitness i produktami bezprzewodowymi. Ponadto cały czas zastanawiamy się nad możliwościami przystosowywania i udoskonalania naszych produktów.


Sortuj po: Nazwie Arrow_up | Cenie
Pełna lista Skrócona lista Lista alternatywna
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona
1 2 z 2
Następna strona Ostatnia strona